fbpixel
Andi Mööblikoda | Tule meiega tutvuma Eesti messile INTERJÖÖR 2017
Kvaliteetne köögimööbel otse Eesti tootjalt. Eritellimusel unikaalne köök just Sulle. Köögimööbli tootja.
köök, köögimööbli, köögi, mööbel, eritellimus
17559
post-template-default,single,single-post,postid-17559,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Tule meiega tutvuma Eesti messile INTERJÖÖR 2017

Andi Mööblikoda köögimööbel Sisustusmessil Interjöör 2017

Tule meiega tutvuma Eesti messile INTERJÖÖR 2017

Juba sel nädalavahetusel, 21.-23. aprillil osaleme taas mööbli-, sisearhitektuuri-, disaini- ja kinnisvaramessil INTERJÖÖR, mis, nagu tavapäraselt, toimub Eesti Näituste Messikeskuses.

INTERJÖÖR on traditsiooniline sisustussündmus, kust leiad palju informatsiooni uutest ja olemasolevatest suundadest mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning kõike huvitavat interjööri valdkonnast.

Andi Mööblikoda on messil osalenud aastast 2008, nii ka seekord. Astu kindlasti meie salongi, et saaksime Sind kurssi viia köögimööbli kõige uuemate trendidega, tutvustada Sulle me uusi näidiseid, jagada informatsiooni sobilike materjalide valiku kohta, jagada nõuandeid, mida köögimööbli tellimisel peaksid silmas pidama, ja teha Sulle hea messipakkumine.

Leiad meid C-hallist (C-203) reedel kl 11-18, laupäeval kl 10-18 ning pühapäeval kl 10-16.

Peatse kohtumiseni messil!