fbpixel
Andi Mööblikoda | Köögimööbli tellimine
Kvaliteetne köögimööbel otse Eesti tootjalt. Eritellimusel unikaalne köök just Sulle. Köögimööbli tootja.
köögimööbel tellimine, köögimööbli tellimine, köögimööbel eritellimusel
16356
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16356,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Tellimine

Eritellimusena valminud köögimööbel on Sinu jaoks suurepärane võimalus saada just selline tulemus, mis vastab maksimaalselt Su soovidele ja vajadustele. Õigesti valitud materjalid ja kvaliteetne furnituur sobitatuna kokku funktsionaalse köögitehnikaga on parim võimalus oma ruumi ratsionaalseks kasutamiseks.

Aitame Sul vältida levinuid vigu köögimööbli tellimisel ja leiame Sinu jaoks ideaalse köögilahenduse.

TELLI MEILT OMA UNISTUSTE KÖÖK

TEE OMA KÖÖGIST JOONIS

Tee ruumist, kuhu köök tuleb, joonis ja märgi sellele ligikaudsed seina ja lae mõõdud (pikkus, laius, kõrgus). Samuti märgi joonisele ruumi vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorude (juhul, kui Sul on gaas), ventilatsiooniavade, elektripistikute ning valgustite juhtmete asukohad. Kui köögis on aknalaud, märgi joonisele ka selle mõõdud ning asukoht.

KUTSU MEID MÕÕDISTAMA

Juhul kui tunned, et Sa ei saa mõõtmisega hakkama või eelistad, et seda teeb täpsuse huvides professionaal, saab meie mõõdistaja tulla Su koju mõõtma ning asukohti märkima. Vajadusel konsulteerib ta Sinuga kohapeal ka muudes tekkida võivates tehnilistes küsimustes.

PANE KIRJA OMA SOOVID JA PRAKTILISED VAJADUSED

Mõtle läbi, millist kööki Sa endale soovid: millise disainiga see olema peaks, kus võiks olla mugavaim asukoht Su köögitehnikale, millise kõrgusega ja mis laadi köögikappe Sa endale soovid, milliseid muid elemente oma köögis kasutada tahad. Sellest sõltub köögimööbli lõplik hind. Näiteks on klassikalise köögimööbli stiil kallimast hinnaklassist, modernne köögimööbel kuulub keskmisesse või soodsasse hinnaklassi.

MÕTLE LÄBI OMA EELARVE

Tee arvestused, milline on Su rahalised võimalused, st mõtle läbi oma eelarve. Sellest tulenevalt oskame Sulle sobivaid materjale, furnituuri, mehhanisme ja tehnikat soovitada.

TULE SALONGI NÄIDISTEGA TUTVUMA

Broneeri aeg meie disaineri juures salongis. Näidistega kohapeal tutvumine lihtsustab oluliselt Sinu kööki õigete materjalide ja furnituuri välja valimist. Oleme Sulle abiks kõikvõimalike tehniliste ja disaini puutuvate küsimuste lahendamisel ning koostame Sulle seejärel tasuta 3D projekti ja hinnapakkumise. Arvesta, et konsultatsioon võib aega võtta 1,5-2 tundi.

KUTSU DISAINER KOJU

Kui Sul on vähe aega ja Sa ei jõua siiski salongi oma silmaga materjalidega tutvuma tulla, kutsu disainer enda koju. Meie professionaalne disainer annab Sulle ülevaate nii materjalidest, furnituuridest kui tehnikast ja kaardistab Su võimalused ja soovid. Pärast seda teeb ta Sulle 3D projekti ja hinnapakkumise.

VALI VÄLJA KÖÖGITEHNIKA

Hea köögi juurde kuulub lahutamatult usaldusväärne köögitehnika. Meilt leiad esindusliku valiku köögi- ja sanitaartehnikat kaupluste hinnatasemest soodsamalt. Soovitame Sulle just Sinu kööki sobivat köögitehnikat ning tarnime selle mugavalt koos mööbliga Sulle koju.

KINNITA OMA TELLIMUS

Kui meie pakkumine Sulle sobib, asume tellimust vormistama. Kui pakkumises on nüansse, mis Sulle ei sobi, saad selle meiega veelkord läbi arutada ning vajalikke muudatusi teha, et Sa siiski parima lahenduse leiaksid. Unistuste köögi leidmine on pikk protsess ja oleme selle igas etapis Sulle toeks.

Seejärel pole Sul vaja teha muud, kui oodata oma uue köögi valmimist ning paigaldust.

Andi Mööblikoda kõrgläikega modernne köögimööbel

Soovid saada pakkumist või midagi küsida?

Võta meiega julgesti ühendust!

    Lisa fail