fbpixel
Andi Mööblikoda | Melamiinuksed
Kvaliteetne köögimööbel otse Eesti tootjalt. Eritellimusel unikaalne köök just Sulle. Köögimööbli tootja.
köök, köögimööbli, köögi, mööbel, eritellimus
17322
page-template-default,page,page-id-17322,page-child,parent-pageid-17165,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Melamiinuksed

Melamiinplaat on õhukese, 0,2 mm paksuse immutatud paberikihiga puitlaastplaat. Paberikihti nimetatakse dekoorpaberiks ja selle valik on väga lai.

Melamiinplaate kasutatakse muuhulgas köögimööbli fassaadide valmistamisel. Levinuimad värvitoonid on naturaalse puidu imitatsioonid, nt tamm, pähkel, pöök jne, kuid valikus on ka ühevärvilised toonid. Kõige kaasaegsemad dekoorid on sügavama värvi ja tekstuuriga, olles seepärast naturaalsest puidust raskesti eristatavad.

Melamiinplaadi muster kordub üldiselt iga 70 cm järel, ent osa uute dekooride mustrikordus on iga 1,5 m järel. NB! Melamiinuste muster võib mööblil joosta nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Horisontaalse mustri korral sobitame uste mustri omavahel kokku.

Melamiinuste servad katame kantimismasina abil ABS 0,8-2 mm paksusega servaliistuga. Tehes seda temperatuuril 200°C, kaitseme mööblit nii põrutuste, mõranemise kui niiskuse eest. Uste valmistamiseks kasutatava materjali saamisel teeme koostööd turuliidritega nagu Austraalia peakorteriga Egger või eestimaine Repo for Sorbes.

Melamiinuste pluss: Saad täispuidule sarnaneva köögimööbli fassaadi, ent soodsamast hinnaklassist.