fbpixel
Andi Mööblikoda | MDF värvitud uksed
Kvaliteetne köögimööbel otse Eesti tootjalt. Eritellimusel unikaalne köök just Sulle. Köögimööbli tootja.
köök, köögimööbli, köögi, mööbel, eritellimus
17329
page-template-default,page,page-id-17329,page-child,parent-pageid-17165,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

MDF värvitud uksed

MDF-plaat (MDF – medium density fibreboard) on keskmise tihedusega puitkiudplaat. Puidukiud pressitakse kokku kõrge rõhu ja temperatuuri juures ning saadav materjal on ühtlase tihedusega ja kergesti töödeldav. Tegu on looduslikult puhta materjaliga, sest selle tootmisel ei kasutata sidumiseks täiendavaid aineid.

MDFi pind on üsna tasane ning selle katmine värvi või spooniga lihtne. Sellisest materjalist fassaadi eeliseks on suur värvivalik ning nähtamatu esipinna ja usteservade liitekoht. MDF-puitkiudplaadist värvitud köögimööbli fassaade pakume Sulle mati, poolmati või kõrgläike viimistlusega. Värvitooni saad valida RAL või NCS värvikataloogist. Köögifassaadid värvitakse tervikuna.

MDF värvitud uste pluss: suur värvivalik + servad on üle värvitud, mitte kanditud. Pind on nähtamatu, fassaadi pealispinna ja serva liitekoht on nähtamatu, sest üle värvitud.