fbpixel
Andi Mööblikoda | Andi Mööblikojal on nüüd uus ja ilus veebileht
Kvaliteetne köögimööbel otse Eesti tootjalt. Eritellimusel unikaalne köök just Sulle. Köögimööbli tootja.
köök, köögimööbli, köögi, mööbel, eritellimus
17553
post-template-default,single,single-post,postid-17553,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Andi Mööblikojal on nüüd uus ja ilus veebileht

Andi Mööblikoda köögimööbel koduleht mockup

Andi Mööblikojal on nüüd uus ja ilus veebileht

Vahetult enne INTERJÖÖR 2017 messi avasime Andi Mööblikoja uue kodulehe. Siit leiad infot materjalidest, furnituurist, köögi- ja sanitaartehnikast ning muust köögis vajalikust, saad suurest galeriist otsida inspiratsiooni ning praktilisi nippe köögimööbli disaini ja stiili kohta, tutvuda meie tehtud köökidega, ülevaate köögimööbli tellimisest ja paljust muust.

Kaasaegne, kasutajasõbralik ja informatiivne veebileht arvestab Su sooviga leida kiirelt üles praktiline info ning lehel mugavalt navigeerida, seda ka nutitelefoniga vaadates. Veebileht annab Sulle kogu info, mida vajad, kui endale unistuste kööki otsid.

Koduleht saab olema eesti ja vene keeles ning seal asuv info täieneb ajas pidevalt – lisame sinna juurde uute valminud köökide näidispilte ja detailset infot nende valmistamisel kasutatud materjalidest, samuti leiad siit kiiresti vastused sagedasematele küsimustele, mis köögimööbli valikul tekkida võivad.

Anna kindlasti teada, kui Sa me veebilehelt enda küsimusele vastust ei leidnud! Kirjuta ja helista meile või astu läbi me salongist Tallinnas aadressil Lootsi 3a.