fbpixel
Andi Mööblikoda | 15 aastat kauneid ja isikupäraseid kööke
Kvaliteetne köögimööbel otse Eesti tootjalt. Eritellimusel unikaalne köök just Sulle. Köögimööbli tootja.
köök, köögimööbli, köögi, mööbel, eritellimus
17557
post-template-default,single,single-post,postid-17557,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

15 aastat kauneid ja isikupäraseid kööke

15 aastat kauneid ja isikupäraseid kööke

2017. aastal tähistab Andi Mööblikoda juba oma 15. tegutsemisaastat, teisisõnu peame väikest juubelit! Selle aja jooksul, alates aastast 2002, oleme valmistanud üle 1550 köögimööbli komplekti, mis on valminud algusest lõpuni meie enda poolt. Kliendid saavad meid usaldada, sest nendega koos koostame köögist 3D plaani ning kogu mööbel valmib siinsamas Eestis asuvas kaasaegse tehnoloogiaga tehases. Peale selle paigaldab mööbli seesama meister, kes selle tehases valmis teeb. Nii saame olla kindlad oma köökide kvaliteedis ja vastupidavuses.

Spetsialiseerume kvaliteetsetele, kauni ja ainulaadse disaini ja lahendusega köögimööblile. Meil on olnud suur rõõm olla abiks paljudele klientidele, kes hindavad me paindlikkust oma soovidega arvestamisel, meistrite suurt kogemust ja professionaalsust, väga head ja isiklikku teenindust ning loomulikult meie kvaliteetseid kööke. Iseäranis suurt rõõmu teeb meile see, et 80% klientidest jõuab meieni kellegi soovitusel, kes on juba meie klient olnud. See on meile äärmiselt suur tunnustus ning pingutame, et olla selle tunnustuse väärilised ka tulevikus.

Aitäh teile!